Прізвище, ім’я, по батькові: Харченко Євген Ігоревич

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: сектор дільничних інспекторів міліції Новокаховського МВ УМВС України в Херсонській області. дільничний інспектор міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-14
Номер судового рішення: 2117/1-378/11

Склад злочину: Зловживання владою, тобто умисне, в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Харченко Є.І. покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права працювати в органах внутрішніх справ на посадах, пов'язаних з виконанням функцій представника влади відповідно до Закону України «Про міліцію» строком на 2 роки, з позбавленням, у відповідності до ст. 54 КК України, спеціального звання лейтенанта міліції, присвоєного наказом начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області № 146 о/с від 01.12.2005 року. На підставі ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого Харченко Є.І. від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 рік, якщо протягом встановленого судом іспитового строку він не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього нижче обов'язки.