Корупціонер Харченко Олександр Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Харченко Олександр Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ОКЗ «Сумський обласний клінічний психоневрологічний диспансер». лікар – психіатр

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Харченко О.М. будучи службовою особою, яка на постійній основі обіймає посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, одержав хабарі від Шкут Я.С. в сумі 2000 грн., від Панкратова О.А. в сумі 300 грн. та від Морозової Л.Г. в сумі 1500 грн. за прискорену видачу ним, як лікарем – психіатром ОКЗ «СОКПД», сертифікатів про проходження обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, а також за сприяння, використовуючи надані йому службові повноваження, в отриманні Шкут Я.С, Кузьменко О.В. та Морозовою Л.Г. медичних довідок щодо придатності до керування транспортними засобами, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.

Покарання: Харченка Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч.3 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на строк 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов»язків на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.

Залишити відповідь