Прізвище, ім’я, по батькові: Гуменюк Олексій Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Житомира та автомобільно-технічної інспекції (м. Житомир) при УМВС України в Житомирській області. інспектор патрульно-дорожньої служби

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-01-13
Номер судового рішення: 1/0624/100/2011

Склад злочину: Умисне використання влади працівником правоохоронного органу всупереч інтересам служби та в особистих інтересах, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам та інтересам Сича С.В та складання завідомо неправдивого документу – протоколу про адміністративне правопорушення від 25.08.2009 року щодо Сича С.В.

Покарання: За ст. 364 ч.3 КК України – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з конфіскацією майна, за ст. 366 ч.1 КК України – два роки обмеження волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на два роки. Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого, остаточно Гуменюку О.М. призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з конфіскацією всього його майна. Застосувати вимоги ст.,ст. 75, 76 КК України, звільнивши Гуменюка О.М. від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі та конфіскації мана, з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю три роки та під час іспитового строку покласти на нього обов’язки – періодично з’являтися до кримінально виконавчої інспекції для реєстрації та повідомляти інспекцію про зміну місця проживання та роботи.