Корупціонер Губський Микола Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Губський Микола Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП “Сумистандартметрологія”. провідний інженер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2013-04-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дії Губського М.М. судом правильно кваліфіковані за ст. 172-7 КУпАП, так як він не повідомив свого безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів, з огляду на те, що він, як державний повірник, мав право за своїми повноваженнями заборонити випуск вимірювальної техніки з ремонту, проведеного його рідним братом Губським О.М., а їх родинні стосунки могли вплинути на рішення останнього за наслідками перевірки. Оскільки Губський М.М. допустив порушення встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди, суд вірно прийшов до висновку про кваліфікацію його дій за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП.

Покарання: Губського Миколу Михайловича піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в дохід держави в сумі 1700 (одна тисяча сімсот) гривень з конфіскацією незаконно одержаної направомірної вигоди матеріального характеру в сумі 330 (триста тридцять) гривень шляхом її стягнення з Губського Миколи Мхайловича в дохід держави.

Залишити відповідь