Корупціонер Губенко Дмитро Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Губенко Дмитро Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: СВ Сніжнянського МВ ГУ МВС України в Донецькій області. слідчий.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-08-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою-умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам; шахрайство – заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого основного покарання більш суворим основним покаранням призначити Губенко Дмитру Володимировичу остаточне покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання «майор міліції». На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Губенко Д.В. від відбування основного призначеного покарання, якщо він протягом дворічного іспитового строку не вчинить новий злочин

Залишити відповідь