Корупціонер Грицак Руслан Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Грицак Руслан Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . сільський голова Михайлівської сільської ради Красноармійського району Донецької області.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-08-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Вироком Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 09 липня 2013 року яким засуджено Грицака Руслана Володимировича за ч. 3 ст. 368 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України Грицак Р.В. звільнений від відбуття призначеного покарання на іспитовий строк 2 роки, якщо він протягом цього строку не скоїть нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України. Апеляційний суд Донецької області ухвалив: вирок Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 09 липня 2013 року стосовно Грицака Руслана Володимировича, в частині призначеного покарання – скасувати. Грицаку Руслану Володимировичу за ч. 3 ст. 368 КК України із застосуванням вимог ст. 69 КК України призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Запобіжний захід обраний Грицаку Руслану Володимировичу у виді особистого зобов’язання – залишити без зміни. Строк покарання Грицаку Руслану Володимировичу обчислювати з моменту його затримання, з метою виконання вироку. В іншій частині, вирок суду першої інстанції, залишити без змін.

Залишити відповідь