Прізвище, ім’я, по батькові: Гриневич Марія Степанівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: головою Красносільської сільської виборчої комісії №7 Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу № 166 з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 1906/1-168/11

Склад злочину: Гриневич М.С. вчинила заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, що вчинено за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Гриневич Марії Степанівні остаточне покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 (один) рік 2 (два) місяці. Згідно ст.75 КК України звільнити Гриневич Марію Степанівну від відбування основного покарання з випробуванням та визначенням іспитового строку 1 (один) рік.