Прізвище, ім’я, по батькові: Григорян Вазген Милитонович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП «Поділля Шляхбуд».

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; службове підроблення, а саме видачу службовою особою завідомо неправдивих документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, я саме –як вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховання чи маскування незаконного набуття коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70, ст. 72 КК України покарання Григоряну Вазгену Милитоновичу призначити шляхом часткового складання призначених покарань у виді позбавлення волі на строк у чотири роки з позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно господарських обов’язків строком на один рік з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом та без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України від відбування покарання, призначеного за сукупністю злочинів, Григоряна Вазгена Милитоновича звільнити з випробуванням з іспитовим строком у два роки.На підставі ст. 76 КК України покласти на засудженого Григоряна Вазгена Милитоновича обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи.