Прізвище, ім’я, по батькові: Гріза Віктор Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Слідчий ізолятор у зміну № 5. молодший інспектор 2-ої категорії відділу режиму і охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-03-19
Номер судового рішення: 2610/2329/2012

Склад злочину: Будучи працівником правоохоронного органу, умисно, з корисливих мотивів, використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; а також незаконне придбання, зберігання з метою збуту у місця позбавлення волі особливо небезпечного наркотичного засобу; крім того одержав хабара у виді 200 грн. за виконання в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища.

Покарання: За сукупністю злочинів, на підставі ст. 70 КК України, остаточне основне покарання Грізі Віктору Григоровичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на три роки та з позбавленням спеціального звання “старшина внутрішньої служби”.У відповідності до ст.75 КК України звільнити Грізу Віктора Григоровича від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, при цьому додаткові покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на три роки та позбавлення спеціального звання “старшина внутрішньої служби” підлягають реальному виконанню.