Корупціонер Гребінна Тетяна Василівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Гребінна Тетяна Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . секретар Долинівської сільської ради Гайворонського району

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: секретар міської (міста районного значення), сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2013-02-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Гребінна Т.В., будучи посадовою особою місцевого самоврядування, та особою уповноваженою на виконання функцій держави, у зв’язку з виконанням таких функцій, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості незаконно одержала дарунок від фізичної особи за рішення, дії в інтересах дарувальника, що приймаються, вчиняються такою особою, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене п.1 ч.1 ст.8 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції’’, крім того вчинила порушення вимог ст. 172-5 КУпАП, щодо порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви).

Покарання: Гребінну Тетяну Василівну визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 172-5 КУпАП та притягнути до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1700 (одна тисяча сімсот) гривень в прибуток держави з конфіскацією незаконно одержаного дарунку – одного балону зі скрапленим газом, на суму 121 грн.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь