Прізвище, ім’я, по батькові: Горобець Володимир Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор карного розшуку Дніпропетровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області. начальник сектору.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-06-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, в корисливих цілях у власних інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органу; заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство)

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права строком на 3 (три) роки обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків в органах внутрішніх справ, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Горобець В. від відбуття призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі за умови, що протягом одного року іспитового строку він не вчинить новий злочин і виконає покладені на нього обов'язки.