Прізвище, ім’я, по батькові: Горносталь Олексій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна служба з лікарських засобів у Вінницькій області. начальник

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2012-02-29
Номер судового рішення: 212/1905/2012

Склад злочину: Горносталь О. І., перебуваючи на посаді начальника Державної служби з лікарських засобів у Вінницький області, будучи державним службовцем 4-ої категорії 9 рангу та являючись згідно п. «в»ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення вимог ч. 2 ст. 8 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», знаходячись 27.12.2011 р. у своєму робочому кабінеті №604 по вул.. Хмельницьке шосе, 7 у м. Вінниці, одержав подарунок від завідуючої аптеки ПП «Ледіфарм», розташованої в с. Писарівка Калинівського району Вінницької області гр.. Гальської А. В. у вигляді грошових коштів в сумі 100 доларів США однією купюрою.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян в суді п’ятсот десяти гривень в дохід держави.