Корупціонер Гончарук Ігор Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гончарук Ігор Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А1100.. Начальник інженерно-авіаційної служби – заступник начальника озброєння.

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: За ст. 366 ч. 1 КК України – службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, складання і видача завідомо неправдивих документів; за ст. 410 ч. 2 КК України – заволодіння іншим військовим майном військовою службовою особою шляхом зловживання службовим становищем.

Покарання: В силу ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання Гончарук І.В. призначити у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на термін 2 (два) роки. В силу ст. 75 КК України звільнити засудженого Гончарук І.В. від відбування призначеного судом основного покарання, якщо він протягом іспитового строку 2 (два) роки 6 (шість) місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов'язки.

Залишити відповідь