Корупціонер Гончар Іван Анатолійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гончар Іван Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На момент вчинення злочину: завідуючий відділом по незаразних хворобах і неплідності тварин Березанської районної державної лікарні ветеринарної медицини.. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-19
Номер судового рішення: 1-94

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей і видача завідомо неправдивих документів, та одержання хабара посадовою особою за виконання в інтересах того, хто дає хабара, певної дії з використанням наданої влади та службового становища, вчинене повторно.

Покарання: За ч.1 ст.366 КК України у виді обмеження волі строком на один рік шість місяців із позбавленням права займати посади в установах державної ветеринарної медицини, пов»язаних з видачею ветеринарних документів, строком на два роки; за ч.2 ст.368 КК України у виді позбавлення волі строком на п’ять років із позбавленням права займати посади в установах державної ветеринарної медицини, пов»язаних з видачею ветеринарних документів, строком на два роки, без конфіскації належного йому майна. Відповідно до ст.70 КК України призначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначивши остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років.На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого Гончара І.А. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладений на нього обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи.

Залишити відповідь