Прізвище, ім’я, по батькові: Головенько Роман Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: сектор карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України у Львівській області. оперуповноважений

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Головенько Р.М., перебуваючи з 03.11.2009 р., відповідно до наказу начальника ГУМВC України у Львівській області від 03.11.2009 № 285 о/с, на посаді оперуповноваженого сектору карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України у Львівській області, маючи спеціальне звання – старший лейтенант міліції, підсудний Куприч В.О., перебуваючи з 04.06.2010, відповідно до наказу начальника ГУ МВС України У Львівській області від 04.06.2010 № 164 о/с, на посаді оперуповноваженого сектору карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України у Львівській області, маючи спеціальне звання – лейтенант міліції, будучи службовою особою та працівником правоохоронного органу, здійснюючи функції представника влади та виконуючи службові обов'язки по попередженню, виявленню та розкриттю злочинів, будучи зобов'язаний відповідно до Закону України «Про міліцію»від 20.12.1990 р. та своїх службових обов'язків захищати законні права, свободи та інтереси громадян, виконувати свої завдання неупереджено та у точній відповідності із Законом, при виконанні покладених на нього обов'язків керуватися тільки Законом та діяти в його межах, а також будучи зобов'язаним у відповідності до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність»від 18.02.1998 р. фіксувати фактичні дані про протиправні діяння окремих осіб та груп, при цьому дотримуватись принципів законності та дотримання прав і свобод людини, керуючись корисливими спонуканнями, з метою особистого збагачення, вчинив одержання службовою особою хабара.

Покарання: Головенько Романа Михайловича визнати винним за ст.364 ч.3, 368 ч.3 КК України та призначити покарання за ч. 3 ст. 368 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України на строк 4 роки позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади, пов'зані із виконанням організаційно- розпорячих та адміністративно- господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк 3 роки , з конфіскацією 14 частини майна, що є його власністю, за ч. 3 ст. 364 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов”язані із виконанням організаційно- розпорячих та адміністративно- господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк 3 роки з конфіскацією 14 частини майна, що є його власністю. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Головеньку Роману Михайловичу у виді позбавлення волі на строк 5 (п*ять ) років, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно- господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк 3 ( три ) роки , з конфіскацією 14 частини майна, що є його власністю. На підставі ст. 75 КК України звільнити Головенько Романа Михайловича від відбуття основного покарання – на 2 ( два ) роки іспитового строку, якщо він не вчинить нового злочину та виконає, покладені на нього обов*язки.