Прізвище, ім’я, по батькові: Глухова Оксана Павлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: директор Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян Мукачівської районної державної адміністрації. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-07-22
Номер судового рішення: 1-598/11

Склад злочину: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.

Покарання: За ч.3 ст. 191 КК України у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати керівні посади строком на два роки; за ч.1 ст. 366 КК України у виді обмеження волі строком на два роки з позбавленням права обіймати керівні посади строком на один рік; На підставі ст. 70 КК України за сукупністю даних злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Глуховій О.П. покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати керівні посади строком на два роки. На підставі ч.4 ст. 70 та ст. 72 КК України, шляхом часткового складання покарання, що призначене за даним вироком, та покарання, що призначене за попереднім вироком Мукачівського міськрайонного суду від 06.10.2010 року, визначити Глуховій О.П. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на три роки шість місяців з позбавленням права обіймати керівні посади строком на два роки.