Прізвище, ім’я, по батькові: Герц Світлана Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Мукачівське відділення ПАТ «Сведбанк». експерт з продажу продуктів роздрібного бізнесу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-04-19
Номер судового рішення: 0707/1981/2012

Склад злочину: Герц С.І. вчинила привласнення та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало у її віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене повторно та привласнення та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало у її віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене повторно, у великих розмірах, а також службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.70 КК України за сукупністю вчинених злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання Герц Світлані Іванівні у вигляді – 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Герц Світлану Іванівну від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку 3 (три) роки не вчинить нового злочину.