Корупціонер Герасимчук Олександр Юрійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Герасимчук Олександр Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Беленьковська виправна колонія № 99. молодший інспектор відділу нагляду і безпеки

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-07-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання свого службового становища всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету державної пенітенціарної служби; незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичної речовини , а також збут наркотичних речовин у місця позбавлення волі.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання призначити у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з роботою в правоохоронних органах строком на 3 роки та з позбавленням спеціального звання молодшого сержанта внутрішньої служби. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Герасимчук О.Ю. від відбуття основного покарання, якщо протягом іспитового строку два роки він не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь