Корупціонер Гелетюк Євген Всеволодович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гелетюк Євген Всеволодович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державний Департамент України з питань виконання покарань у Вінницькій області. молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань управління

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-12-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, із завданням істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів з метою збуту у місцях позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.

Покарання: Відповідно до ст. 70 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Гелетюку Євгену Всеволодовичу основне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити Гелетюка Євгена Всеволодовича від відбування основного призначеного покарання з іспитовим строком – 3 (три) роки. Згідно ст. 76 ч.1 п. п. 2, 3, 4 КК України покласти на Гелетюка Євгена Всеволодовича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції і повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи, а також періодично з’являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції.

Залишити відповідь