Корупціонер Гаврилюк Микола Данилович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гаврилюк Микола Данилович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Маневицький районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні України. викладач

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-08-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив повторно умисні дії, які виразились у вимаганні особою, яка здійснює професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди та в її одержанні, за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах осіб, які їх передали та будучи службовою особою, умисно вчинив службове підроблення, тобто умисно склав та видав завідомо неправдивий офiцiйний документ.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточним до відбування Гаврилюку М.Д. призначити покарання у виді штрафу в сумі 127 500 (сто двадцять сім тисяч п’ятсот) гривень з позбавленням права займатися діяльністю пов’язаною з здачею та прийманням будь – яких державних іспитів та строк 2 (два) роки та з конфіскацією в дохід держави половини майна, належного йому на праві приватної власності.

Залишити відповідь