Прізвище, ім’я, по батькові: Гапон Микола Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автодом – Лозоватка». Директор.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання посадовою особою завідомо неправдивого документа, що спричинило тяжкі наслідки; Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих спонукань використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам юридичних осіб. А також, розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, повторно.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України за сукупністю покарань, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування 4 (чотири) роки позбавлення волі, з конфіскацією всього майна особисто йому належить, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно -господарських функцій строком на 2 (два) роки.