Прізвище, ім’я, по батькові: Галушко Сергій Валерійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор Державної служби боротьби з економічною злочинністю Сакського міського відділу ( по обслуговуванню г. Саки й Сакського району) ГУ МВС України в АР Крим. Старший оперуповноважений сектору

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-03-12
Номер судового рішення: 1-0117-565/11

Склад злочину: Одержання посадовою особою, що займає відповідальне положення, у якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар і в інтересах третьої особи, якої-небудь дії з використанням наданої йому влади й службового становища, вчинене по попередній змові групою осіб, повторно.

Покарання: Призначити Галушко Сергію Валерійовичу покарання по ст. 368 ч.2 КК України у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих функцій і владних повноважень у правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією всього особисто йому приналежного майна. На підставі ст. 54 КК України позбавити Галушко Сергія Валерійовича спеціального звання майора міліції.