Прізвище, ім’я, по батькові: Галкін Євген Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства в Сумській області. головний спеціаліст відділу технічного нагляду

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2014-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчиненими повторно, поєднаними з вимаганням неправомірної вигоди, та складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст.75 КК України Галкіна Євгенія Олексійовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на 2 роки, зобов’язавши його відповідно до п. 2, 3, 4 ч. 1 ст.76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти їх про зміну місця проживання чи роботи та періодично з'являтися до них для реєстрації. Відповідно до положень ст.ст.72, 77 КК України додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади в правоохоронних, контролюючих органах, органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки – виконувати самостійно.