Прізвище, ім’я, по батькові: Галет Віталій Святославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Головний державний інспектор Запорізького відділу контролю будівництва управління контролю по будівництву об'єктів інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, що займає відповідальне положення, хабара в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням наданої йому влади й службового становища.

Покарання: Галет Віталія Святославовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України й призначити йому покарання із застосуванням положень ст. 69 КК України, у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 10200 (десять тисяч двісті) гривень із позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими обов'язками на державних підприємствах, в установах і організаціях строком на 1 (один) рік без конфіскації майна. На підставі ч. 4 ст. 53 КК України розстрочити засудженому Галет Віталію Святославовичу виплату штрафу на 12 місяців із щомісячною виплатою в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.