Корупціонер Галан Степан Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Галан Степан Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського управління інвестицій і капітального будівництва при управлінні сільського господарства і продовольства Тернопільської обласної державної адміністрації. –

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: керівник управління обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-13
Номер судового рішення: 1-802/11

Склад злочину: Виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського управління Галан С.П., будучи службовою особою та зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з Ліхновською Л.М. та Сурмач Л.Б., організував заволодіння ними 27 грудня 2007 року коштами даного управління шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, на загальну суму 126767 грн. 32 коп., що більше ніж в шістсот разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, встановлений законодавством на момент вчинення злочину.

Покарання: Покарання, із застосуванням ст. 69 КК України, у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно – господарських обов'язків на 2 (два) роки. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 (два) роки.

Залишити відповідь