Прізвище, ім’я, по батькові: Гайдук Раїса Олександрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Завідуюча Комунальним дошкільним навчальним закладом комбінованого типу «Аленький цвіточок» Ровеньківської міської ради Луганської області. завідуюча Комунальним дошкільним навчальним закладом комбінованого типу «Аленький цвіточок»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-12-30
Номер судового рішення: 3-3710/11

Склад злочину: Гайдук Р. О., перебуваючи на посаді завідуючої Комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Аленький цвіточок»Ровеньківської міської ради Луганської області, порушила вимоги п. 4 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», порушила встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян у зв'язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, надала перевагу Євстратовій В.Є. за вирішення питання щодо зачислення її дитини Євстратової Е.Д. в групу «Яслі»ДНЗ «Аленький цвіточок», тобто дії в інтересах Євстратової В.Є. та 08.12.2011 року, приблизно о 12 годині, отримала за це вигоду матеріального характеру у вигляді грошових коштів в сумі 1000 гривень.

Покарання: Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру-1000 грн.