Корупціонер Фрик Володимир Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Фрик Володимир Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Івано-Франківський МВ УМВСУ. дільничний інспектор міліції відділу дільничних інспекторів міліції.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу.

Покарання: Призначити Фрику В.С. покарання за ч. 3 ст. 364 КК України – 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 2 (два) роки без конфіскації майна. Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засудженого Фрика В.С. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 1 (один) рік. На підставі ст. 54 КК України позбавити Фрика В.С. спеціального звання “молодший лейтенант міліції”.

Залишити відповідь