Прізвище, ім’я, по батькові: Форостенко Сергій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Херсонське СІЗО. молодший інспектор 1 категорії відділу режиму та охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-07
Номер судового рішення: 1-584/11

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам , вчинене працівником правоохоронного органу та незаконне придбання, зберігання, наркотичних засобів з метою збуту якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.

Покарання: Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Форостенко С.В. остаточно призначити покарання у вигляді 5 ( п’яти) років двох місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально – виконавчій установі закритого типу з позбавленням права займати керівні і рядові посади у правоохоронних органах строком на три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Херсонської області від 14.02.2012 року ухвалила: вирок Суворовського районного суду м. Херсона від 07 листопада 2011 року щодо Форостенка Сергія Володимировича в частині призначення йому покарання – змінити. Призначити Форостенку Сергію Володимировичу покарання: – за ст. 364 ч.3 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України –3 (три) роки 2 (два) місяці позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні та рядові посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного йому майна; – за ст. 307 ч.2 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України –3 (три) роки позбавлення волі, з конфіскацією всього належного йому майна. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Форостенку С.В. покарання –3 (три) роки 2 (два) місяці позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні і рядові посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного йому майна.В іншій частині цей же вирок залишити без зміни.