Прізвище, ім’я, по батькові: Фонарюк Афанасій Кирилович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хотинська районна спілка споживчих товариств. голова правління

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара у значному розмірі ( в редакції Закону № 3207-VІ (3207-17) від 07.04.2011 року), оскільки він, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, усвідомлюючи, що саме очолюване ним правління Хотинської районної спілки споживчих товариств здійснює управління Хотинським об»єднанням громадського харчування та вирішує питання про надання в оренду нежитлових приміщень, які знаходяться на балансі об»єднання, а директор цього об»єднання укладає договори оренди приміщень тільки з дозволу голови правління, під час розмови з Пустовітом А.М. повідомив останньому, що зможе вирішити питання щодо надання йому в оренду нежитлового приміщення і використовуючи своє службове становище, за укладання в інтересах Пустовіта А.М. договору оренди нежитлового приміщення одержав від останнього хабар в сумі 1250 доларів США, що в перерахунку за офіційним курсом валют становить 9987 гривень 25 копійок і є значним розміром.

Покарання: Фонарюка Афанасія Кириловича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченому ст. 368 ч. 2 КК України і призначити йому покарання у вигляді сплати штрафу в розмірі 20000 (двадцяти тисяч ) гривень, з позбавленням права обіймати керівні посади у сфері послуг України строком 1 рік.