Прізвище, ім’я, по батькові: Фіміна Ангеліна Пилипівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчиненя злочину: головою сільської виборчої комісії с.В.Кунинець Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу №166 з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-14
Номер судового рішення: 1906/1-167/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що вчинено повторно та службове підроблення, тобто підроблення документів службовою особою, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік 2 місяці; за ч.1 ст.366 КК України у виді штрафу 800 грн. (вісімсот гривень) з позбавлення права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Фіміній Ангеліні Пилипівні остаточне покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік 2 місяці.