Корупціонер Філіпов Олександр Ромуальдович

Прізвище, ім’я, по батькові: Філіпов Олександр Ромуальдович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Лазірківське зерносховище ТОВ «Агрострой». начальник

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-09-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Філіпов О.Р., як суб'єкт корупційного діяння, у порушення встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з чим можливостей з одержання за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП, оскільки він, діючи у власних корисних інтересах, використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості,в порушення вимог ст. 6 Закону України «Про запобігання та протидії корупції» вимагав та отримав від Голобородька А.М. неправомірну вигоду у якості грошових коштів в сумі 500 грн.

Покарання: Філіпова Олександра Ромуальдовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

Подивіться ще на цих: