Прізвище, ім’я, по батькові: Федорів Валерій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УМВС України у Полтавській області. інспектор ДПС відділення з обслуговування Семенівського району та автомобільно-технічної інспекції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Федорів В. І., будучи службовою особою, вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, складав завідомо неправдиві документи, службове підроблення. Він же, будучи службовою особою правоохоронного органу, зловживав своїм службовим становищем в особистих інтересах виносив постанови про притягнення до адміністративної відповідальності щодо завідомо невинних осіб, чим завдав істотної шкоди громадянам та інтересам держави, підриваючи довіру до правоохоронних органів.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Федоріву Валерію Івановичу остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 (три) роки без конфіскації майна з позбавленням спеціального звання старший сержант міліції. За епізодами обвинувачення у незаконному притягненні до адміністративної відповідальності шляхом службового підроблення та зловживання службовим становищем 02.01.2010 року Личковахи Дмитра Станіславовича, 04.01.2011 року Назаренка Миколи Івановича, 21.03.2011 року Смоковенка Василя Івановича, 29.03.2011 року Холода Олексія Володимировича, 04.01.2011 року Гирі Станіслава Володимировича Федоріва Валерія Івановича виправдати за відсутністю події злочинів, передбачених ч.1 ст. 366 та ч.3 ст. 364 КК України. Відповідно до ст. 75 КК України Федоріва Валерія Івановича звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком у 2 (два) роки.