Прізвище, ім’я, по батькові: Федорчук Людмила Олексіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Закарпатське регіональне управління комерційного банку “ПриватБанк”. керуюча Свалявського відділення

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-07-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити засудженій Федорчук Людмилі Олексіївні покарання у вигляді 03 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій строком на 02 (два) роки. Відповідно до ч.4 ст. 70 КК України, шляхом поглиненя менш суворого покарання за даним вироком більш суворим покаранням за вироком Свалявського районного суду від 27 липня 2010 року остаточно до відбуття Федорчук Л.О. призначити 05 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій строком на 03 (три) роки.