Корупціонер Емирусеінова Джеваір Русланівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Емирусеінова Джеваір Русланівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Черновска сільська виборча комісія із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. секретар комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-09-27
Номер судового рішення: 1-163/11

Склад злочину: Емирусеінова Д.Р., працюючи на посаді секретаря Черновской сільської виборчої комісії із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, будучи посадовою особою, що наділена організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями, за попередньою змовою із головою Черновської сільської виборчої комісії Убайдуллаєвою Є.Б., складала свідомо неправильні офіційні документи, вносила в офіційні документи свідомо неправдиві відомості привласнила і розтратила державне майно шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, зроблені по попередній змові групою осіб.

Покарання: покарання за ст. 366 ч. 1 КК України у вигляді одного року шести місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на один рік і по ст. 191 ч. 3 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки. Остаточно визначено у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки. із звільненням від відбування основного покарання з випробувальним строком на два роки.

Залишити відповідь