Прізвище, ім’я, по батькові: Дишкант Ольга Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: Тернопільський національний економічний університет. доцент кафедри фінансів

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення: 0907/1-620/2011

Склад злочину: Дишкант О.В. вчинила одержання службовою особою хабара за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої їй влади та службового становища, повторно, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: За ч. 2 ст. 368 КК України, та призначити їй покарання – 5 (п’ять) років позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків у сфері викладацької діяльності строком на 2 (два) роки без конфіскації майна. Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засуджену Дишкант О.В. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк-1 (один) рік. На підставі ст. 76 КК України, зобов’язати Дишкант О.В. не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи та повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.