Корупціонер Дяченко Дмитро Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Дяченко Дмитро Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП “Хмільницьке лісове господарство”. головний лісничий

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2013-01-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дяченко Дмитро Іванович, займаючи посаду головного лісничого ДП “Хмільницьке лісове господарство”, володіючи нормативно-правовою базою, що регламентує засади діяльності посадових осіб юридичних осіб публічного права, які не зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, але одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету у сфері лісового та мисливського господарства ДП “Хмільницьке лісове господарство”, в порушення вимог п. 1 ч. 1 ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” не подав за місцем роботи декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, чим вчинив правопорушення передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Покарання: Дяченка Дмитра Івановича визнати винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 гривень.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь