Прізвище, ім’я, по батькові: Двуличанський Віталій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Алчевська виправна колонія управління державного департаменту України з питань виконання покарання в Луганській області № 13. молодший інспектор відділу нагляду й безпеки

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-10
Номер судового рішення: 1-261 / 2012

Склад злочину: Вчинив незаконне придбання й зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів з метою їх збуту в місця позбавлення волі, і зловживання посадовою особою своїм службовим становищем з корисливих спонукань всупереч інтересам служби, що спричинило заподіяння істотної шкоди нематеріального характеру, у вигляді підриву авторитету й престижу органа державної влади, вчиненого співробітником правоохоронних органів.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим, вважати остаточно засудженим до 6 (шести) років позбавлення волі з конфіскацією всього приналежного йому майна, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з позбавленням спеціального звання «старший сержант внутрішньої служби».