Прізвище, ім’я, по батькові: Думяк Олена Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Заступник директора Криворізької міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення: 3-2240/11

Склад злочину: Заступник директора Криворізької міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Думяк О.В., перебуваючи в своєму службовому кабінеті, що знаходиться в приміщенні вказаної дирекції за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Книжна, 1, приблизно о 15 год. 30 хв. 17.10.2011 року особисто отримала у якості дарунка грошові кошти в сумі 1500 грн. від гр. Повод В.М. за сприяння в отриманні нею за рахунок коштів Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності путівки до санаторія “Славутич”, який знаходиться у Дніпропетровській області. Вказаний грошовий дарунок гр. Повод В.М. поклала на робочий стіл Думяк О. В., після чого остання поклала його до шухляди свого робочого столу, чим засвідчила прийняття вказаного дарунку.

Покарання: Штраф у сумі 850грн. на користь держави з конфіскацією подарунка