Корупціонер Дудін Олександр Едуардович

Прізвище, ім’я, по батькові: Дудін Олександр Едуардович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-освітньої та психологічної роботи Західної виправної колонії № 97 у Донецькій області.. Начальник.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-10-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисні протиправні дії Дудіна О.Е., що виразилися в незакінченому з причин, не залежних від його волі, оскільки він не зміг виконати всі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, що стосується особливо небезпечного наркотичного засобу, а також вина Дудіна О.Е. в тому, що він будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно використовуючи службове становище в корисливих спонукань, всупереч інтересам служби проніс на охоронювану територію ЗВК № 97 особливо небезпечну наркотичну речовину-канабіс з метою його подальшого збуту.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань Дудіну О.Е. визначено остаточне покарання у вигляді 5 (п'яти) років 1 (одного) місяця позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах і установах державного департаменту України з питань виконання покарань та інших правоохоронних органах строком на 3 (три) роки з конфіскацією всього особистого майна, що є його власністю.

Подивіться ще на цих: