Прізвище, ім’я, по батькові: Дудік Тетяна Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Виконавчий комітет Ковельської міської ради. головний спеціалістом відділу по управлінню майном комунальної власності

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення: 0306/1544/2012

Склад злочину: Перевищення службовою особою наданої їй влади, тобто, в діях, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що спричинили тяжкі наслідки та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст.70 КК України при складанні покарань за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Дудік Тетяні Григорівні до відбування покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на 1 (один) рік та зі штрафом у розмірі 13000 (тринадцять тисяч) гривень. На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити Дудік Т.Г. від відбування призначеного судом основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши Дудік Т.Г. іспитовий термін строком на 1 (один) рік, якщо вона протягом цього терміну не вчинить нового злочину та виконуватиме покладені на неї обов'язки.