Корупціонер Дубець Наталія Олексіївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Дубець Наталія Олексіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП “Чернівцівода” КП “Чернівціводоканал”. заступник головного бухгалтера

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2015-07-22
Номер судового рішення: 725/3549/15-к

Склад злочину: Вчинила службове підроблення, склавши як службова особа завідомо неправдиві офіційні документи і внісши до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та привласнила чуже майно, яке перебувало у її віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України звільнити обвинувачену Дубець Н.О. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, призначеного цим вироком, якщо вона протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину і, відповідно до ст. 76 КК України виконає покладені на неї судом обов»язки, зокрема: буде повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця свого проживання і буде періодично з»являтись в органи кримінально-виконавчої інспекції для відповідної реєстрації. Штраф та додаткове покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов»язків у відповідності до ст. 72 КК України виконувати окремо.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь