Прізвище, ім’я, по батькові: Дриботій Роман Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПА у Львівські області. На момент вчинення: головний державний податковий ревізор-інспектор сектору великих платників управління податкового контролю юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-08-09
Номер судового рішення: 1-205/11

Склад злочину: Дриботій Р.Я., будучи службовою особою та перебуваючи на посаді головного державного податкового ревізора-інспектора сектору великих платників управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Львівські області, що розташоване за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 35, тобто виконуючи обов'язки представника влади, в період з 20 по 28 серпня 2009 року вимагав та одержав від потерпілого Мележнікова Н.Ю. хабар у великому розмірі. (загальна сума 8000 доларів США, що на той час по курсу НБУ відповідало 63911 грн. та становить великий розмір).

Покарання: Призначити йому покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади на два роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Дриботія Р.Я. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк два роки. Приймаючи до уваги вимоги ст.77 КК України про виключний перелік додаткових покарань, які можуть бути застосовані при застосування судом ст.75 КК України, суд виключає застосування додаткового покарання – конфіскацію майна підсудного, передбаченого ст.368 ч.2 КК України. Стягнути з Дриботія Р.Я. в користь ЛНДІСЕ в сумі 3392,50 (три тисячі триста дев’яносто дві) гривні 50 копійок. Згідно ст.76 КК України покласти на Дриботія Р.Я. наступні обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу КВІ; повідомляти КВІ про зміну місця проживання; періодично з’являтись для реєстрації в КВІ.