Корупціонер Дриботій Роман Ярославович

Прізвище, ім’я, по батькові: Дриботій Роман Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПА у Львівській області. головний державний податковий ревізор –інспектор сектору великих платників управління податкового контролю юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-08-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дриботій Р.Я. вчинив умисні протиправні дії, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів, використав своє службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам фізичної особи та заволодів чужим майном шляхом обману (шахрайство), що завдало значної шкоди потерпілому.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом часткового складання покарань остаточно призначити ДРИБОТІЮ РОМАНУ ЯРОСЛАВОВИЧУ покарання три роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням функцій представника влади на два роки. На підставі на підставі п. в ст. 1, 6, 8 Закону України “Про амністію у 2011році”, який набув чинності 28.07.2011р. звільнити ДРИБОТІЯ РОМАНА ЯРОСЛАВОВИЧА від основного покарання за вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 364 ч.1, 190 ч.2 КК України .

Залишити відповідь