Корупціонер Друзюк Ольга Василівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Друзюк Ольга Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білозірська сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської області. секретар

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення та розтрата грошових коштів Білозірської сільської виборчої комісії Лановецького району Тернопільської області, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: Відповідно до статті 70 КК України за сукупністю вчинених злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Друзюк Ользі Василівні покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік два місяці. На підставі ст. 75 КК України звільнити Друзюк О.В. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням та іспитовим строком на один рік.

Залишити відповідь