Прізвище, ім’я, по батькові: Друпп Володимир Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: директор та бухгалтер ТОВ «КреПО». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-06
Номер судового рішення: 1-021/11

Склад злочину: Закінчений замах на заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, складання, службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: За ч.1 ст. 366 КК України 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки та звільнити від відбування покарання на підставі ст.49, ч.5 ст. 74 КК України у зв’язку із закінченням строків давності, за ч.2 ст. 15, ч.5 ст. 191 КК України та із застосуванням ст.69 КК України призначити покарання у вигляді 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік. На підставі ст.75 КК України звільнити Друппа В.І. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку в один рік не скоїть нового злочину.