Прізвище, ім’я, по батькові: Дрогомирецький Станіслав Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Косівське РУЮ. старший державний виконавець районного відділу державної виконавчої служби

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками вчинив зловживання владою та службовим становищем, що завдало істотної шкоди та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості а також видав завідомо неправдиві документи.

Покарання: У відповідності до ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і остаточно призначити покарання у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов’язки строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців та зі штрафом в розмірі 4 250 (чотири тисячі двісті п’ятьдесять) гривень. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням Дрогомирецького Станіслава Михайловича терміном 1 (один) рік. Згідно ст. 76 КК України покласти обов’язки на засудженого Дрогомирецького Станіслава Михайловича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти його про зміну місця проживання.