Прізвище, ім’я, по батькові: Долженко Олексій Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Первомайський МВ УМВС України в Луганській області. сержант міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою, тобто навмисне з корисливих спонукань і в інтересах третьої особи, використання посадовою особою, працівником правоохоронного органа, влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; навмисні протиправні дії, що виразилися в одержанні по попередній змові, внаслідок вимагання, як посадовою особою, хабара за невиконання в інтересах, що дає хабар дій з використанням наданої йому влади.

Покарання: Відповідно до вимог ч. 1 ст. 70 КК України, із застосуванням вимог ст.54 КК України, визначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш сувориму вигляді – шести років позбавлення волі в кримінально-виконавчій установі закритого типу з позбавленням права займати посади або займатися діяльністю, пов'язаними з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на строк два роки, з конфіскацією всього майна, що є його власністю, з позбавленням спеціального звання сержант міліції.