Корупціонер Добринін Роман Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Добринін Роман Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор боротьби з незаконним обігом наркотиків Орджонікідзевський міський відділ ГУМВС України в Дніпропетровській області. Начальник.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-01-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище в будь-якому вигляді хабара в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням хабара. А також, незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів без мети збуту.

Покарання: Ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 5 квітня 2012 року вирок змінено, виключено посилання на ст. 69-1 КК України призначено Добриніну Р.О. покарання: за ч. 3 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на строк два роки з позбавленням права обіймати керівні посади на строк три роки та з конфіскацією всього належного йому майна; за ч. 1 ст. 309 КК України у виді позбавлення волі на строк один рік. На підставі ст. 70 КК України призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк два роки з позбавленням права обіймати керівні посади на строк три роки та з конфіскацією всього належного йому майна. У решті вирок місцевого суду залишено без зміни. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 13 листопада 2012 року ухвалила: ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 5 квітня 2011 року щодо Добриніна Романа Олександровича залишити без зміни, а касаційну скаргу прокурора – без задоволення.

Залишити відповідь