Корупціонер Добровольський Володимир Богданович

Прізвище, ім’я, по батькові: Добровольський Володимир Богданович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТзОВ «Комерційний банк «Дельта». інспектор кредитного відділу №8

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-11-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно та за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичної особи; вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а так само набуття, володіння і використання коштів та майна, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчинених повторно та за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: Згідно ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання –5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади пов»язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно господарських функцій в установах підприємствах, організаціях усіх форм власності строком на 2 роки 3 місяці, місяці з конфіскацією коштів одержаних злочинним шляхом. Відповідно до ст.75 КК України, звільнити Добровольського Володимира Богдановича від відбування основного призначеного покарання з випробуванням і, встановити йому іспитовий строк на 3 роки. Згідно ст. 76 КК України зобов»язати Добровольського В.Б. не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання , роботи , періодично з»являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Подивіться ще на цих: