Прізвище, ім’я, по батькові: Деркачук Анатолій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ковельський МВ УМВС України у Волинській області. старший дільничний інспектор

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Деркачук А.М. будучи службовою особою –старшим дільничним інспектором Ковельського МВ УМВС України у Волинській області, 30 вересня 2011 року, близько 18.30 годин, у службовому кабінеті по вул. С.Бандери, 9 в м. Ковелі, під виглядом благодійного внеску для органів внутрішніх справ, отримав від громадянки Мартинюк Г.М. частину хабара в сумі одна тисяча гривень, за прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи відносно сина останньої Мартинюка С.С. 01.10.2011 року, приблизно о 14.30 годин, Деркачук А.М. там же отримав від громадянки Мартинюк Г.М. другу частину хабара в сумі дві тисячі гривень, після чого був затриманий працівниками Управління СБУ у Волинській області.

Покарання: Апеляцію прокурора, який брав участь в суді першої інстанції, задовольнити частково. Вирок Ковельського міськрайонного суду від 23 березня 2012 року щодо Деркачука Анатолія Миколайовича в частині призначеного покарання –скасувати. Призначити Деркачуку Анатолію Миколайовичу за ч. 1 ст. 368 КК України покарання у виді штрафу в розмірі 12 (дванадцяти тисяч) гривень з позбавленням його права обіймати в правоохоронних органах посади, які пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 (три) роки. В решті вирок суду першої інстанції залишити без зміни.